Про нас

Починаючи з 2004 року Технологічне бюро Вт. Яцина сформувалося і почало роботу в якості творчого та організаційного об’єднання фахових інженерів-технологів. Для легалізації діяльності учасники бюро були окремо зареєстровані, як фізичні-особи підприємці, мали необхідні на той час ліцензії на виконання робіт та працювали на спрощеній системі оподаткування.

З огляду на численні  звернення партнерів в 2011 році було зареєстровано Товариство з обмеженою діяльністю «ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ВТ. ЯЦИНА», що отримало статус платника ПДВ та стало на загальну систему податкового обліку.

З урахуванням усієї історії робота, станом на сьогодні, нами фактично випущено проектної документації по більш ніж 300 об’єктам архітектури – і це без урахування стадійності проектних робіт і коригувань документації .

На даний час Технологічне бюро Вт. Яцина, являє собою спеціалізовану проектну організацію, яка здійснює діяльність з технологічного проектування  – розробки проектної документації ро розділу «Технологічні рішення».

Ми проектуємо:

Чому ми?

Основою колективу Технологічного бюро є молоді й обдаровані спеціалісти, які вже отримали суттєвий проектний досвід, та керовані значним життєвим і професійним досвідом. Творчий керівник бюро – Яцин Віталій Петрович за плечами має понад 40-річний стаж проектної та викладацької діяльності. При потребі – в роботі з надскладними і вузькоспеціалізованими об’єктами ми маємо змогу залучати сторонніх фахівців (галузевих технологів, інженерних спеціалістів суміжних спеціальностей).

В нашому розпорядженні заходиться вся необхідна техніка й програмне забезпечення для якісного й оперативного проектування. Є певні власні напрацювання, контакти з постачальниками обладнання, позитивний імідж в експертних організаціях. Все це дозволяє нам найефективніше виконувати проектні роботи.

МИ ДІЙСНО ВИКОРИСТОВУЄМО ПРОВІДНИЙ СВІТОВИЙ ДОСВІД ПРОЕКТУВАННЯ БІЗНЕСУ В НАШИХ РЕАЛІЯХ З ДОТРИМАНННЯМ ЧИННИХ БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ І СТАНДАРТІВ.

Наші роботи втілюються у життя й успішно функціонують в цей час.

×
×
×