Готелі та відпочинок

Готелі та відпочинок

Тут показані лише найбільш відомі з наших проектів, є ще багато менш відомих і потужних, але виконаних також з належним завзяттям:

inercont

Готельний комплекс “Інтерконтиненталь” в м. Києві

Діючий об’єкт
Категорія обслуговування– 5*
Кількість номерів – 273
У складі готелю: ресторанний комплекс високого рівня з 7 закладів разом на 548 місць. Діловий центр з конференц-залою і кімнатами для зустрічей. Також передбачено: сигарна і камінна зали, лоббі, зони відпочинку, кіоски-магазини та ін .

Готельний комплекс Grandhotel  Fermount по вул.Набережно-Хрещатицька, 1а в м. Києві.

Діючий об’єкт
Категорія обслуговування – 5*
У складі: Ресторанний комплекс високого рівня із  8 закладів загальною кількістю місць – 770; діловий центр з конференц-залою на 100 місць з кімнатами ділових зустрічей; фітнес-центр з тренажерною залою, SPA і салоном краси, запроектована власна унікальна структура обслуговування, включно із пральнею; передбачені зани відпочинку, кіоски, магазини, камери зберігання, гардероби верхнього одягу, каса з обміном валют і т.д.

fermont
premier-harkov

Харків Прем’єр-палас.

Діючий об’єкт
Категорія обслуговування – 5*

Теж наша гордість J напевно найкращій готель під керівництвом українського національного оператора. Високий світовий рівень. І це не тільки наша думка. Особливо приємно, що проект виконувався дуже оперативно до ЄВРО-2012 українськими компаніями-проектувальниками без іноземних консультантів (наскільки нам відомо), ну і звичайна, за нашої скромної участі.

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс в пгт. Козин, Київської обл.

Luxury-класс  технології обслуговування для загородньої резиденції. А що там і хто проживає? – Ми Вам не розповімо. J Це наші зобов’язання перед Замовником.

«Будинок для людей похилого віку» в Шевченківському районі м. Києва.

Дивіться також проекти наступних напрямків:

×
×
×